Novinky

V posledních měsících jsem obdržel od členů spolku několik informací, že Komerční banka a.s. plošně a bezdůvodně odvolává správce, využívaje postup dle §29 IZ. Takto KB postupovala vždy, když věc mělo na starost oddělení Retailu, KB byla zastoupena advokátou Mgr. Lenkou Heřmánkovou. Oddělení Komerce v KB takto nepostupovalo a nepostupuje.

Dne 15.9.2016 jsem proto KB oslovil, zda by mi svůj postup vysvětlila. KB nereagovala. Dopisem ze dne 8.2.2017 jsem odpověď urgoval. Oba dopisy můžete stáhnout zde.

Dne 23.2.2017 mi přišla odpověď. Nemá smysl zde psát mé pocity, které jsme měl,když jsem odpověď četl, můžete si pocity navodit sami, odpověď je zde. Na moje otázky zodpovězeno nebylo. Asi se není čemu divit, odpověď psalo oddělení retailu. Kdo chce, může svůj názor vyslovit v sekci pro členy v diskuzi. Třeba o tom, kdy jste zavdali bance příčinu k odvolání. Nebo kdo z bankou zvolených správců má provozovnu u advokátky banky.

Ve spolupráci s Doc. Bařinovou zašleme do KB přehled, kdy byl kdo odvolán. O jeho vyplnění Vás žádám, je stažení je zde. Dotazník pak pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Mgr. Lukáíš Stoček

místopředseda